Księża niegdyś pracujący w parafii

 

KSIĘŻA PRACUJĄCY W PARAFII ŚW. OTTONA

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

Status

Okres pobytu w parafii

1.

Stanisław WŁODEK

 

pierwszy proboszcz parafii św. Ottona

proboszcz par.   Trójcy św.

administrator parafii św. Ottona

 

 

 22.06.1985 - 30.09.1985

BUDOWNICZY KAPLICY organizator struktur parafii św. Ottona.

2.

Jan Zapartek

proboszcz

administrator

rezydent

01.10.1985 - 17.02.2015

17.02.2015 - 14.06.2015

14.06.2015

3.

Wojciech Czerwiński

wikariusz

1985 - 01.07.1986

 

 

4.

Stanisław Mernios

wikariusz

1985 - 01.07.1986

 

 

5.

Marek Eliasz

wikariusz

01.07.1986 - 15.07.1988

 

 

6.

Franciszek Kokoszyński

wikariusz

01.07.1986 - 01.07.1991

 

 

7.

Henryk Silko

wikariusz

01.07.1986 - 17.11.1987

 

 

8.

Piotr Pryma (+)

wikariusz

15.07.1988 - 01.07.1991

 

 

9.

Kazimierz Połtorak

student KUL

01.10.1988 - 01.07.1992

 

 

10.

Krzysztof Dubiel (+)

rezydent

28.01.1989 - 04.05.1989

 

 

11.

Tadeusz Cichorek (+)

student ATK

03.05.1989 - 31.08.1991

 

 

12.

Stanisław Nazarczuk

wikariusz

01.08.1989 - 16.07.1990

 

 

13.

Janusz Szczepaniak

wikariusz

16.07.1990 - 01.07.1995

 

 

14.

Mariusz Koluczek

wikariusz

01.07.1991 - 01.07.1992

 

 

15.

Jacek Kordzikowski

rezydent

09.07.1991 - 01.09.1991

 

 

16.

Wacław Nowak

wikariusz

01.07.1991 - 01.07.1993

 

 

17.

 

Tadeusz Pietras (+)

 

 

rezydent

 

01.09.1991 - 11.10.1992

 

18.

Krzysztof Wojtkiewicz

student KUL

01.07.1992 - 01.07.1997

19.

Czesław Dobrowolski

wikariusz

01.07.1992 - 01.12.1993

19.

Zbigniew Kilian (+)

wikariusz

01.07.1993 - 30.06.1994

20.

Dariusz Mazur (+)

wikariusz

30.06.1994 - 07.01.1995

21.

Jacek Mankielewicz

wikariusz

07.01.1995 - 01.07.1995

22.

Janusz Posadzy

student KUL

29.03.1995 -1996

23.

Wilhelm Hajduk

wikariusz

01.12.1993 - 01.07.1995

24.

Dariusz Zając

wikariusz

01.07.1995 - 20.03.1997

25.

Stanisław Krzyżanowski

wikariusz

01.07.1995 - 28.08.1999

26.

Mirosław Kwidziński

wikariusz

01.07.1995 - 28.06.1996

27.

Antoni Pasko

rezydent

06.1995 - 25.08.1995

28.

Roman Banaś

wikariusz

28.06.1996 - 01.07.1997

29.

Robert Włodkowski

rezydent

28.06.1996 - 11.11.1996

30.

Czesław Kołko

rezydent

16.06.1997 - 20.08.1998

31.

Krzysztof Okrzyński

wikariusz

01.07.1997 - 04.10.1997

 

 

 

 

 

32.

Stefan Marcyniuk

wikariusz

01.07.1997 - 30.06.2000

33.

Andrzej Kamiński

wikariusz

20.03.1997 - 01.07.1997

34.

Krzysztof Przybyło

wikariusz

04.10.1997 - 01.07.2002

35.

Grzegorz Harasimiak

rezydent

01.07.1998 - 25.08.2000

36.

Marek Winnicki

wikariusz

28.08.1999 - 24.06.2002

37.

Stanisław Skorodecki (+)

rezydent

21.08.1999 - 31.08.2002

38.

Andrzej Wańka

rezydent

25.08.2000 - 30.08.2001

39.

Krzysztof Jarzynka

wikariusz

25.08.2000 - 24.06.2002

40.

Paweł Nowotarski

wikariusz

24.06.2002 - 21.06.2003

41.

Wojciech Jaźniewicz

wikariusz

24.06.2002 - 21.06.2003

42.

Krzysztof Żuk

wikariusz

01.07.2002 - 21.06.2003

43.

Grzegorz Adamski

rezydent

25.08.2001 - 21.06.2003

44.

Łukasz Szczygielski

wikariusz

21.06.2003 - 25.08.2006

45.

Adam Krzykała

wikariusz

21.06.2003 - 25.08.2006

46.

Janusz Kasper

wikariusz

21.06.2003e - 25.08.2005

47.

Andrzej Fryc

rezydent

13.09.2002 - 26.04.2006

48.

+ Rafał Misiak

rezydent

24.10.2003 - 26.08.2011

49.

Tomasz Mamełka

rezydent

21.06.2003 - 26.07.2004

50.

Tomasz Kancelarczyk

wikariusz

25.08.2005 - 25.08.2009

51.

Andrzej Supłat

rezydent

01.07.2005 - 25.08.2008

52.

Krzysztof Łuczyk

wikariusz

25.07.2006 - 25.08.2008

53.

Krzysztof Zdziarski

wikariusz

rezydent

25.08.2006 - 25.08.2010

26.08.2010 -

54.

Paweł Płaczek

rezydent

25.08.2008 - 25.08.2010

55.

Grzegorz Podlaski

wikariusz

25.08.2008 - 25.08.2010

56.

Piotr Buda

diakon wikariusz

01.09.2009 - 10.04.2010

10.04.2010 – 25.08.2010

57.

Bartosz Adamiak

diakon

wikariusz

01.09.2009 - 10.06.2010

10.06.2010 - 23.08.2014

58.

Daniel Gollon

wikariusz

25.08.2010 - 25.08.2012

59.

Bartłomiej Bugajak

diakon

wikariusz

01.09.2010 - 29.01.2011

29.01.2011 - 22.08.2011

60. Adam Kwas urlop zdrowotny 22.08.2011

 

 

61.

Norbert Sawicki
wikariusz 25.08.2012 -

62.

Paweł Bonkowski

wikariusz 01.09.2012 - 25.08.2013

63.

Łukasz Mróz   wikariusz  23.08.2014 - 24.10.2015

 

64.


dr Janusz Giec


 

 proboszcz

 

 15.06.2015 

65.

 Paweł Michniewicz

diakon

wikariusz

 26.10.2015 - 20.02.2016

 20.02.2016 - 26.08.2017

66.

 kleryk Tomasz Jordan  kleryk  10.2016 - 30.06.2017

67.

 Wojciech Koladyński

wikariusz i

prefekt

26.08.2017 - 

68

 Piotr Leśniak pomoc duszpasterska

 26.08.2017 - 

69.

     

70.

     

71.

     

72.

     

73.

     

74.

     

75.

     

76.

     

77.

     

78.

     

79.

     

80.

     

81.

     

82.

     

83.

     

84.

     

85.

     

86.

     

87.

     

88.

     
89.      

Dodano: 2010-08-19 | aktualizowano: 2017-11-14 20:22:11 | odsłon: 10162