INFORMACJE PARAFIALNE

Informacje Parafialne na XX tydzień w Ciągu roku, 15 sierpnia 2010 r.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła towarzyszą nam:

 

17 sierpnia (wtorek) św. Jacek

20 sierpnia (piątek) św. Bernard

21 sierpnia (sobota) św. Pius X

 

 2. Zapraszamy na 10-dniową pielgrzymkę do Rzymu i San Giovanni Rotondo w terminie: 7 – 16 września br. Trasa: Niemcy– Bardolino – Asyż - Rzym – Monte Cassino – San Giovanni Rotondo – Loreto – Padwa. Koszt: 2390 zł obejmuje: przejazd luksusowym autokarem (tylko w ciągu dnia), noclegi w hotelach (pok. 2os), śniadania, obiadokolacje, przewodnika, ubezpieczenie. Plan pielgrzymki jest wyłożony pod chórem obok tygodnika Niedziela. Dziś ostatni dzień w którym przyjmujemy zgłoszenia na tę pielgrzymkę.

 

3. Od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia na diecezjalną pielgrzymkę na Jasną Górę. Termin: 24 – 25 września br., trasa: Szczecin – Jasna Góra – Licheń –Szczecin. Koszt 180 zł obejmuje: przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, nocleg w Domu Pielgrzyma, ubezpieczenie, opłatę za parkingi. Zapisy przy kancelarii parafialnej.

 

4. Dziękujemy za ofiary składane na inwestycje w naszym kościele. Projekt ołtarza Jezusa Miłosiernego jest wywieszony w gablocie Informator Parafialny.

 

5. Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.

 

6. Witamy Gości przybyłych do naszej parafii i życzymy przyjemnego wypoczynku w naszym mieście i regionie. Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Na nowy tydzień ziemskiego pielgrzymowania: Szczęść Boże!

 

Dodano: 2010-08-21 | aktualizowano: 2010-08-21 07:58:04 | odsłon: 1665

w/z w i k a r i u s z ks. Krzysztof Zdziarski