OGŁOSZENIA NA XII NIEDZIELE ZWYKŁĄ 19.06.2016

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.06.2016

1. Nabożeństwo Czerwcowe dzisiaj o godz. 17.45 a w tygodniu po wieczornej Mszy św.

2. Dzisiaj o godz. 18.00 modlić się będziemy we Mszy św dziękczynnej za 25 lat posługi kapłańskiej ks. proboszcza Janusza Gieca wraz z kapłanami świętującymi swoje rocznice święceń. Po Mszy św ognisko, grill i pieśni biesiadne na które serdecznie wszystkich parafian i gości zapraszamy.

3. We wtorek o godz. 17.50 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. W czwartek uroczystość Narodzenia św, Jana Chrzciciela w tym dniu modlić się będziemy w intencji solenizantów: ks. Jana Zapartka. Natomiast w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 modlić się będziemy wraz z ks. Janem Cichym.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież na wyjazd w góry 2 – 8 lipca z ks. Pawłem zapisy do dnia dzisiejszego włącznie.

6. Przy wyjściu z kościoła nabyć możemy symbole Światowych Dni Młodych.

7. Informujemy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św o godz. 16.00 w niedzielę i święta.

8. W przyszłą niedzielę Caritas parafialna zbierać będzie ofiary do puszek na Letnie kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas.

Parafialny zespół Caritas rozpoczyna od przyszłej niedzieli akcję Tornister.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika katolickiego „ Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła i domu parafialnego.

Dodano: 2016-06-18 | odsłon: 361