OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2016

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2016

1. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.45 a w tygodniu do czwartku włącznie po wieczornej Mszy Św.

2. Dzisiaj odbywa się zbiórka ofiar do puszek na letnie kolonie organizowane przez Caritas diecezjalną.

3. Od przyszłej niedzieli przez cały okres wakacyjny nie będzie Mszy św. w niedziele

i święta o godz. 16.00.

4. Rozpoczynamy wraz z Caritas akcję TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU. Tornistry można odbierać bezpośrednio po Mszy św. w zakrystii.

5. We wtorek tradycyjnie odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.50.

6. W środę przypada uroczystość św. Piotra i Pawła. W tym dniu modlić się będziemy w intencji naszego solenizanta ks. Pawła Michniewicza na Mszy Św. o godz. 18.00.

7. W środę o godz. 19.00 rozpoczyna się całodobowe Jerycho Różańcowe.

8. W tym tygodniu przypada:

* pierwszy czwartek

* pierwszy piątek – wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz 17.00

* pierwsza sobota – odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 8.30

od godz. 17.30 nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca.

9. W piątek 1. lipca, w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Ottona. Wszystkich Parafian zapraszamy serdecznie na Mszę św. na godz. 18.00.

10. Polecamy tygodnik katolicki Niedziela z naszym diecezjalnym dodatkiem

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła i domu parafialnego.

Dodano: 2016-06-25 | odsłon: 420