ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

10.07.2016

1. Rozpoczęły się wakacje oraz urlopy wakacyjnie wypoczywającym życzymy dobrej pogody oraz nabrania sił duchowych jak i fizycznych. Przypominamy, że w lipcu

i sierpniu, w niedziele i święta nie ma Mszy Św. o godz. 16.00.

2. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Światowe Dni młodych.

3. Tradycyjnie już w każdy wtorek o godz. 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę

do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę przypada 13 dzień miesiąca w tym dniu zapraszamy wszystkich parafian o godz. 18.0 do udziału w nabożeństwie fatimskim – procesji wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy przynieść świece.

5. Zachęcamy do nabywania tygodnika katolickiego „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła i domu parafialnego.

7. Informujemy, że zmienił się numer telefonu parafialnego, nowy numer dostępny jest na stronie internetowej parafii. Nowy nr: 91 452 81 60

Dodano: 2016-07-09 | odsłon: 329