OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

21.08

1.                Spotkanie pielgrzymów przed pielgrzymką do Rzymu w czwartek 25.08
          o godzinie 18.30

2.                 We wtorek tradycyjnie o godz. 17.50 modlimy się wspólnie Koronką do

Miłosierdzia Bożego.

3.                Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem ,,Kościół
          nad Odrą i Bałtykiem”.

4.     Solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne, a także wszystkim, którzy włączyli się w akcje: Tornister pełen uśmiechu, wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ, i przypominamy że tornistry możemy wciąż składać w zakrystii po Eucharystiach oraz zostawiać w punkcie Caritas .

5.     Udającym się na wakacyjny odpoczynek życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych.

Dodano: 2016-08-21 | aktualizowano: 2016-08-21 07:15:14 | odsłon: 342