Ogłoszenia duszpasterskie - 17 lutego 2019 r.

Szósta Niedziela Zwykła

17 lutego 2019

1.     W kolejną niedzielę w naszej parafii rozpoczyna się całodobowa akcja „modlitwa i post o powołania” – rozpoczniemy ją muzycznym uwielbieniem o godz. 19:00, a od godz. 20:00 zapraszamy do modlitwy przy Najświętszym Sakramencie w kaplicy adoracji. Nasze czuwanie potrwa do poniedziałku do godz. 19:00, zachęcamy do wpisywania się na listy w przedsionku kościoła.

2.     Kandydatów do bierzmowania z kl. 3 gim. i kl. 8 zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18:00.

3.     Program pielgrzymki do Lourdes i Barcelony  (Lisieux, Lourdes, Barcelona, Avignion, Ars): 12-22 lipca - jest wyłożony na stoliku pod chórem i umieszczony na stronie internetowej parafii. Zapisy tylko do końca lutego.

4.     Polecamy nowy numer naszego parafialnego „QFRA”, a także tygodnik katolicki „Niedziela” z naszym diecezjalnym dodatkiem „Kościół nad Odrą i Bałtykiem”.

SOLENIZANTOM i JUBILATOM składamy życzenia obfitych łask. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

Dodano: 2019-02-16 | odsłon: 397